Ми перетворюємо зелені відходи на папір та екологічне пакування

Чому листя?

Листя, що опадає в містах, є «біологічними відходами». Щоб підтримувати чистоту на вулицях і запобігти викиду азоту в повітря, його потрібно правильно утилізувати. Як правило, листя спалюють. Але це призводить до викидів вуглекислого газу, завдаючи шкоди атмосфері. 

Нинішня практика виробництва паперу вбиває навколишнє середовище своєю нестримною вирубкою лісів. Листя – це доступна сировина, яку швидко відновлюється протягом одного року. Волокна листя є замінником деревної целюлози, яка використовується при виробництві паперу. Таким чином ми не тільки безпечно утилізуємо листя, але й сприяємо зменшенню вирубки лісів.

Як це працює

Транспортування листя

Ми отримуємо листя від міських комунальних служб, які збирають його на тротуарах, парках тощо.

Про компанію

Releaf Packaging - це офіційний дистриб’ютор компанії Releaf Paper з 2022 році. Компанія виготовляє пакування із інноваційного еко-паперу для забезпечення потреб українського та європейського ритейлу. Ми демонструємо власникам брендів, що вони можуть використовувати надійне та стильне пакування із опалого листя та робити помітний внесок у збереження природи.

Історія створення паперу Releaf Paper

16-річний школяр із Закарпаття, маючи хист до біотехнології, загорівся ідеєю збереження карпатських лісів шляхом створення революційного паперу із альтернативної сировини. Дослідження в шкількій лабораторії та домашній кухні тривали понад 6 місяців. І врешті, в 2018 році, світ побачив перші зразки паперу, виготовленого із волокон опалого листя.

Його наполеглива праця була нагороджена золотом на Всеукраїнській екологічній олімпіаді, науково-технічному конкурсі Intel Eco Ukraine, міжнародній олімпіаді i_fest, Climate Olympiad у Кенії та багатьох інших.

Першою великою організацією, яка визнала інноваційний винахід, був Світовий Фонд Дикої природи (WWF), який профінансував доробку технології.

В результаті подальшого розвитку та долучення партнерів, в 2021 році була створена компанія Releaf Paper, яка обрала своєю місією виробництво сталого паперу без шкоди для навколишнього середовища.

Наші партнери

Час обрати папір без деревини

FAQ

Виробництво нашого матеріалу зменшує викиди вуглецю, споживання води, а на тонну паперу утилізується 2,3 тонни листя. Найголовніше, що при цьому не вирубується жодного дерева. 

Абсолютно. Ми не використовуємо небезпечних хімікатів для виготовлення нашого паперу.

Ми виготовляємо пакети різних розмірів, а також паперові аркуші A3/4 та в рулонах, коробки.

У виготовленні на замовлення ми можемо надрукувати на пакетах все, що забажаєте. 

Так! Ми виготовляємо на замовлення в обсязі від 10 000 штук.

Ми зацікавлені в розповсюдженні нашої продукції по всьому світу. Якщо у вас є канал продажів, зв’яжіться з нами за адресою hello@releafbag.com