Технологія нового покоління з переробки опалого листя на стійкі паперові вироби.

Нові виклики, що стоять перед людством, змушують шукати розв'язання нових проблем.

Наша команда поставила перед собою завдання знайти рішення для досягнення стійкості у виробництві паперу з використанням нової сировини - опалого листя, замість деревини.

Ми розробили унікальну технологію, яка дозволяє переробляти листяну біомасу на папір, який нічим не поступається звичайному.

 

 

Створено самою матінкою природою

 

Для Re-Leaf звичайних продажів продукції ніколи не було достатньо. Саме тому ми витратили час і зусилля, щоб забезпечити найвищий рівень виробництва та якості виробів із листя. Ми поєднали наш досвід та ваші запити для того, щоб усі ваші потреби були задоволені. 

Нова інноваційна сировина для виробництва паперу

При виробництві паперу, нову сировину в основному можна використовувати як основний або додатковий компонент, замість звичної целюлози. Виробництво та використання RE-leaf FIBER ® захищені патентом. RE-leaf FIBER ® виготовляється виключно стійким способом та без хімічних добавок. RE-leaf FIBER ® підходить як доповнення до основної сировини, або як повний замінник свіжих волокон.

   

Крафт-папір як еталон стійкості

Використання RE-leaf FIBER ® у виробництві крафт-паперу RE-leaf PAPER ® дозволяє нам досягти найвищих показників якості. Завдяки унікальним відтінкам паперу, надійно передаються важливі повідомлення про стійкість та збереження навколишнього середовища. Папір підходить для друку, а також для пакетів, картону, обгортки, тощо.

   

 

Індивідуальний підхід до стійкості в упаковці

Ми також використовуємо RE-leaf FIBER ® у виробництві литої упаковки. Ми виготовляємо упаковку для ягід, фруктів, яєць, пляшок, додаючи макулатуру відповідно до ваших вимог. Наша лита упаковка характеризується особливими показниками міцності. Також продукція підлягає переробці.

 

 

Особливості нашого виробництва

 

Нова, замкнена CO2 технологія виробництва паперу з опалого листя, дозволяє використовувати паперові вироби без шкоди для природи

 

 

%D0%94%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B8%CC%86%D0%   Заміна 17 дерев  або 2,3 т листя на 1 т паперу

%D0%94%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B8%CC%86%D0%  Споживання води зменшено у 15  разів
%D0%94%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B8%CC%86%D0%   Наше виробництво не містить сполук сірки та хлору %25D0%2594%25D0%25B8%25D0%25B7%25D0%25B0   Зменшення викидів CO2 на 78,3% під час виробництва

 

 

Як створюється Re-Leaf?
 

Re-Leaf виготовляється з опалого листя, що надходить на підприємство з міст. Це дає змогу вирішити проблему утилізації рослинних відходів у міській екосистемі та зберегти цілісність лісових екосистем.

 

  • Збір опалого листя.

Опале листя потрапляє на переробний завод з міських парків, скверів, територій, де необхідно проводити санітарні роботи, тому ми НЕ збираємо листя з лісів!

 

  • Отримання волокнистої маси.

Очищене від сміття листя завантажують у спеціальний хімічний реактор, в якому під впливом фізико-хімічних процесів із сировини витягують волокна, з яких виготовлятимуть папір.

  • Промивання та подрібнення волокна.

Целюлозу промивають кілька разів, щоб видалити сторонні включення, які не використовуються для виробництва паперу. Оскільки ми не використовуємо сірковмісні хімічні компоненти, процес миття дуже простий і дешевий.

  • Перетворення целюлози на рулони паперу.

Волокниста целюлоза змішується з біологічними наповнювачами, а потім величезною машиною, яка збирає целюлозу у паперове полотно висушує  в рулони паперу.

 

Якщо ви одноразовий покупець або хочете купувати оптом, ви можете розраховувати на те, що ми забезпечимо чудові товари та чудовий сервіс на кожному кроці. Перегляньте нашу продукцію нижче та зв’яжіться, якщо ви не можете знайти те, що шукаєте.